W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Ringier Axel Springer powiększa swoje biuro w Lublinie

04.12.201910:09

Ringier Axel Springer Polska przenosi siedzibę regionalnego biura reklamy do nowej lokalizacji przy Alejach Racławickich 8. Zmiana ta wiąże się z planowanym rozszerzeniem swojej działalności w tej części Polski oraz przeniesieniem części redakcji Medonetu, jednego z najczęściej wybieranych przez użytkowników portali zdrowotnych w Polsce, do Lublina.

Biuro reklamy RASP swoją działalność w Lublinie rozpoczęło na początku 2012 roku z 1 pracownikiem, w kolejnych latach poszerzając swoje szeregi o kolejnych pracowników struktur sprzedaży i dziennikarzy, m.in. Fakt, Onet. Dziś w samym Lublinie pracuje zespół składający się z 15 osób. Medonet.pl, założony w roku 2010 roku, jest jednym z najdłużej funkcjonujących i najczęściej wybieranych przez użytkowników portali zdrowotnych w Polsce. Internauci znajdą w nim wiadomości z zakresu zdrowia i medycyny, a także porady dotyczące chorób i ich leczenia. Serwis nie ogranicza się do prostych tematów, ale często opisuje przypadki trudne i nietypowe.

Ringier Axel Springer Polska to wiodący wydawca na rynku cyfrowym w Polsce, ceniony za swe portfolio, w skład którego wchodzą zarówno media internetowe, jak i tradycyjne - Fakt, Newsweek, Business Insider Forbes, Auto Świat czy Przegląd Sportowy. Ringier Axel Springer Polska posiada najlepsze serwisy internetowe z najpopularniejszym polskim portalem Onet.pl na czele.

Nasze projekty