W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Seminarium pt. „Zmiany podatkowe, dotacje na ekspansję zagraniczną i kodeks antykorupcyjny – wyzwania w 2018 roku”

29.01.201809:41

Zmiany w kluczowych obszarach podatkowych nie zwalniają tempa. Wychodząc naprzeciw lubelskim przedsiębiorcom Wydział Strategii i Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta Lublin wraz z międzynarodową firmą doradczą PwC organizuje bezpłatne seminarium pt. „Zmiany podatkowe, dotacje na ekspansję zagraniczną i kodeks antykorupcyjny – wyzwania w 2018 roku”. Podczas seminarium tematyka sfery podatkowej zostanie dodatkowo uzupełniona obszarem z zakresu bezzwrotnego wsparcia na rozpoczęcie lub rozwój działalności eksportowej oraz tematyką związaną z wyzwaniami i obowiązkami antykorupcyjnymi w świetle ustawy o jawności życia publicznego.

Szczegóły wydarzenia:
Data: 20 lutego 2018 r., godz. 9:30 - 15:15
Miejsce: Trybunał Koronny, sala na II piętrze, Rynek 1, Lublin

W celu zarejestrowania się na spotkanie prosimy o uzupełnienie formularza rejestracyjnego podanego w linku poniżej:
https://www.pwc.pl/pl/wydarzenia/2018/seminarium-lublin-wyzwania-2018-roku.html

Pełna agenda spotkania znajduje się stronie wydarzenia.
W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z Julią Dudziak  (tel. 519 504 529).

Udział w seminarium jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Nadesłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z jego przyjęciem, zapraszamy do przybycia po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia. Prosimy o zgłoszenie maksymalnie 2 osób z jednej spółki. Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim. PwC zastrzega sobie prawo do odwołania bądź zmiany terminu spotkania.

Logo gospodarcze Miasta Lublin inspiruje biznes

Nasze projekty