W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Trwa nabór do badań społecznych w ramach Strategii Lublin 2030

22.07.202018:03

Zaproszenie do badań społecznych spotkało się z ogromnym zainteresowaniem ze strony mieszkańców i w bardzo krótkim czasie wyczerpana została liczba dostępnych miejsc. Aktualnie do udziału w badaniach indywidualnych poszukujemy osób należących do grupy badawczej: młodzież szkół średnich mieszkająca w Lublinie, o wysokich osiągnięciach edukacyjnych.
Jednocześnie Miasto prowadzi rekrutację do cyklu wywiadów grupowych, które realizowane będą w terminie od końca sierpnia do końca października. Osoby, które zgłosiły się, lecz nie zakwalifikowały się do badań indywidualnych, będą kierowane do badań grupowych. Chcąc poznać szerszą perspektywę pierwszeństwo w udziale w badaniach fokusowych mają osoby, które nie brały dotychczas udziału w działaniach partycypacyjnych i strategicznych przy Strategii Lublin 2030, w szczególności zachęcamy do udziału osoby z wykształceniem średnim i podstawowym.
Osoby zainteresowane formułą i przebiegiem badań jakościowych mogą uzyskać więcej informacji tutaj.

Miasto Lublin zaprasza do udziału w jakościowych badaniach społecznych w ramach projektu „Wymyślmy wspólnie Lublin. Partycypacyjnie tworzymy inteligentną Strategię Lublin 2030”. Celem badań jest poznanie opinii o mieście i jego funkcjonowaniu. Raport z badań będzie stanowił istotny wkład w kształt tworzonej obecnie Strategii Lublin 2030.

Udział w badaniu mogą wziąć nie tylko osoby zameldowane w Lublinie, ale także związane z miastem na różnych płaszczyznach. Jedno badanie trwa 45 minut. Osoby chętne do udziału w badaniu proszone są o kontakt mailowy na adres: badania.lublin.2030@gmail.com lub telefoniczny pod numerem: 572 255 547. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września. Badania potrwają do końca października.

Projekt „Wymyślmy wspólnie Lublin. Partycypacyjnie tworzymy inteligentną Strategię Lublin 2030” realizowany jest w ramach konkursu dotacji „Human Smart Cities. Inteligentne miasta współtworzone przez mieszkańców”, zorganizowanego przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Spójności – Program Operacyjny Pomoc Techniczna 2014–2020, z budżetu państwa oraz z budżetu Miasta Lublin.

Logotypy unijne, znak programu Pomoc Techniczna, flaga Polski, logo miasta Lublin, flaga Unii Europejskiej

Nasze projekty