W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zapisz się na Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Zapisz się na Światowy Tydzień Przedsiębiorczości
09.11.202308:51

Konkursy startupowe, spotkania networkingowe, prezentacje innowacyjnych projektów, a także wiele innych aktywności dostosowanych do różnych grup wiekowych czekają na uczestników Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Tegorocznym hasłem przewodnim wydarzenia, które potrwa od 13 do 19 listopada,Rewolucje technologiczne”.

– Światowy Tydzień Przedsiębiorczości jako międzynarodowa inicjatywa co roku gromadzi przedsiębiorców, innowatorów i przyszłych liderów z całego świata, aby inspirować się nawzajem, zdobywać wiedzę i nawiązywać nowe kontakty biznesowe. Inicjatywy tego typu wspierają przedsiębiorczość na skalę zarówno lokalną, jak i globalną. Zapraszam do udziału w zaplanowanych konferencjach oraz wydarzeniach – mówi Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin.

Wzorem poprzednich lat Miasto angażuje się w organizację wydarzeń w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, poprzez integrację środowiska biznesowego i szkolnictwa, a także promocję gospodarczą Lublina. W planach jest prezentacja potencjału gospodarczego miasta, konferencja „Kompetencje jutra - Lublin inspiruje przyszłość”, warsztaty w ramach projektu „Kawiarenki” skierowane do lubelskich studentów, podnoszące kompetencje lingwistyczne (poszukiwane obecnie na rynku języków programowania), a także dotyczące języka komunikacji i umiejętności marketingowych oraz cykl bezpłatnych warsztatów rozwojowych dla młodzieży w ramach programu Lublin Skills Up!

Pełen program wydarzeń dostępny jest na stronie tydzienprzedsiebiorczosci.pl. Udział jest bezpłatny. Wymagana jest jednak wcześniejsza internetowa rejestracja pod linkiem.

Nasze projekty