W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Kongres Smart City w czasie pandemii

15.06.202012:27

15-16 czerwca 2020 odbędzie się  XI edycja Smart City Forum 100% ONLINE. Unikatowe wydarzenie, łączące środowisko samorządowe i świat biznesu czyli maksimum inspiracji w krótkim czasie.

W gronie ekspertów zostaną omówione kwestie implementacji rozwiązań stosowanych w miastach na całym świecie, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań smart city w czasie kryzysu. Najbliższa edycja stworzy okazję do debat na temat wyzwań stojących przed ideami takimi jak: europejska wizja miast przyszłości, edukacja obywatelska, konkurencyjność gospodarcza, zrównoważony rozwój i wiele innych. W trakcie XI edycji Smart City Forum pojawią się zagadnienia związane z najefektywniejszymi metodami realizacji inwestycji oraz pozyskiwania środków na realizację nowatorskich pomysłów. Nie zabraknie omówienia bieżących problemów, z którymi mierzą się miasta w czasie pandemii. Sesja poświęcona dobrym praktykom pozwoli prelegentom na prezentację innowacyjnych wdrożeń przy użyciu use case’ów. 

Pierwszy dzień wydarzenia zwieńczy wyłonienie laureatów Konkursu Smart City. Konkurs ma na celu popularyzację osobowości i przedsięwzięć, które w znaczący sposób przyczyniły się do promocji rozwiązań, służących budowie inteligentnych miast w Polsce, oraz miast realizujących tę ideę. Wyróżnieni zostaną zarówno przedstawiciele administracji lokalnej, jak i biznesu. Wszyscy przyczyniający się do wdrażania innowacyjnych rozwiązań zwiększających konkurencyjności polskich miast i gospodarki.

W trakcie drugiego dnia odbędzie się sesja rozmów tematycznych, która umożliwia pogłębioną dyskusję na bieżące tematy dotyczące rozwoju inteligentnych miast. Formuła wprowadza dynamizm oraz możliwość networkingu między uczestnikami. 

W ciągu 2 dni kongresu, eksperci oraz specjaliści związani z tematyką smart city, przedstawią najistotniejsze tematy, a także podzielą się przykładami praktycznych rozwiązań w Polsce i na świecie. Smart City Forum to wydarzenie skierowane do wszystkich osób zainteresowanych tematyką miast inteligentnych w Polsce i na świecie.

Wszystkie szczegóły są dostępne na stronie Kongresu

Nasze projekty