W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Lubelski startup wyróżniony w prestiżowym konkursie w Singapurze

Lubelski startup wyróżniony w prestiżowym konkursie w Singapurze
15.10.201907:56

Startup BIMproQr był uczestnikiem w I rundzie inkubacyjnej w Platformie Startowej Unicorn Hub, działającej na terenie Polski Wschodniej. W ostatnim czasie oferowane przez niego rozwiązania technologiczne w zakresie smart city zostały docenione w konkursie „The 2019 China – ASEAN New Smart City Innovation & Entrepreneurship”.

Konkurs zorganizowany przez Nanning Municipal D&R, Cloudbae, *SCAPE i StartupX odbył się  w Singapurze. Jego celem było wyłonienie najlepszych i najbardziej innowacyjnych pomysłów biznesowych w obszarze smart city spośród osób, przedsiębiorstw, organizacji i instytucji. Najlepsze startupy mogły liczyć na realizację swoich pomysłów w chińskim centrum innowacji ASEAN Smart City. Konkurs był doskonałą okazją do nawiązania współpracy  wśród przedsiębiorców w regionach ASEAN (Stowarzyszenie Narodów Azji Południowo-Wschodniej) i promowaniu rozwoju inteligentnego miasta poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii cyfrowych, z Singapurem jako centrum współpracy dla ASEAN.

Jednym z wyróżnionych w konkursie „The 2019 China – ASEAN New Smart City Innovation & Entrepreneurship” jest lubelski startup BIMproQr, oferujący platformę online, która optymalizuje łańcuch dostaw dla dużych developerów i firm budowlanych w Azji poprzez proces selekcji, budżetowania i weryfikacji kluczowych materiałów wyposażenia obiektów, wraz z pełnymi ramami prawnymi i finansowymi online. Udział w konkursie przyniósł lubelskiemu zespołowi nie tylko nagrody, ale również szereg nowych relacji biznesowych.

Platforma Startowa Unicorn Hub

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach osi priorytetowej I: Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, działania 1.1 Platformy startowe dla nowych pomysłów, Poddziałania 1.1.1 Platformy startowe dla nowych pomysłów Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020 (POPW).

Nasze projekty