Serwis Lublin.eu używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Targi budowlane, wyposażenia wnętrz i rolno-spożywcze w Tbilisi

14.03.201709:01

W dn. 16-19 maja 2017 r. Ambasada RP w Tbilisi organizuje dla polskich firm (udział na stoisku bezpłatny) stoisko informacyjne w głównej hali na międzynarodowych targach Cacasus Build http://buildexpo.ge/ w Tbilisi  (największe targi budowlane i wyposażenia wnętrz w regionie Kaukazu).

Wystawcy to przede wszystkim firmy z szeroko pojętego sektora produktów i usług budowlanych, w tym wyposażenia wnętrz.

W dn. 20-21 listopada 2017 r. Ambasada RP w Tbilisi organizuje dla polskich firm (udział na stoisku bezpłatny)  stoisko informacyjne na międzynarodowych targach  Agro Food Drink Tech Expo 2017 http://agroexpo.ge/.  Są to największe targi rolno-spożywcze w regionie Kaukazu. Wystawcy to firmy z szeroko rozumianego sektora rolno-spożywczego, m.in. z branż: żywność, napoje, opakowania, nasiennictwo, ochrona roślin, sadownictwo, szkółkarstwo, maszyny rolnicze, urządzenia związane z sektorami rolnym i spożywczym.

Firmy z Polski będące zainteresowane przedstawieniem swojej oferty na w/w stoisku informacyjnym Ambasady pod szyldem „POLAND”, są zobligowane do przesłania na swój koszt materiałów informacyjnych w postaci broszur, folderów, katalogów i innych materiałów promocyjnych, przedstawiających ich produkty na adres Ambasady RP w Tbilisi (adres w stopce). Materiały informacyjne powinny być przygotowane w języku angielskim lub rosyjskim, ew. gruzińskim. Nie jest możliwe wystawianie produktów, próbek- tylko materiały promocyjno-informacyjne. Materiały będą wyłożone na stoisku i dystrybuowane przez obsługę stoiska, która będzie posługiwała się jęz. gruzińskim.

Istnieje również możliwość przysłania na stoisko przedstawiciela firmy (ale to też w ramach własnego budżetu) – na stoisku placówki będzie mógł prezentować ofertę firmy, prowadzić rozmowy z odwiedzającymi stoisko lub wcześniej umówionymi rozmówcami (na stoisku będzie do Państwa dyspozycji tłumacz jęz. polsko-gruzińskiego). Po przesłaniu przez Państwa materiałów informacyjnych nasza obsługa będzie kontaktować się z potencjalnymi kontrahentami w jez. gruzińskim, zachęcając do przyjścia na stoisko i pobrania materiałów lub do spotkania i odbycia rozmów, w przypadku obecności Państwa przedstawiciela na stoisku.

Osoba do kontaktu:
Przemysław Pierz, tel. +995591228554, e-mail:

 

Logo gospodarcze Miasta Lublin inspiruje biznes

Nasze projekty

Zgłoś problem

X

Zauważyłeś niepoprawne działanie strony lub nieaktualne dane? Zgłoś to korzystając z poniższego formularza.

(wpisz wynik liczbowo)