W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Miejski Konkurs Plastyczny "Miła odmiana"

Miejski Konkurs Plastyczny "Miła odmiana"
06.05.202117:39

Dzielnicowym Domu Kultury "Czuby Południowe" zaprasza do udziału w 7. edycji Miejskiego Konkursu Plastycznego, tym razem pod hasłem MIŁA ODMIANA. 

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy w technice przestrzennej. Bohaterem jest miś, który przechodzi metamorfozę. Czy zamieni się w węża? Przybierze kształt palmy? A może stanie się zbitą masą o bliżej nieokreślonym kształcie?

Do udziału w konkursie organizatorzy zapraszają Dzieci w wieku 5-12 lat. W konkursie mogą brać udział uczestniczki i uczestnicy zajęć plastycznych organizowanych w domach, ośrodkach, klubach kultury lub szkołach z Lublina. Konkurs jest otwarty również dla Dzieci nieuczestniczących w zajęciach plastycznych. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu zawarte są w Regulaminie dostępnym na stronie www Domu Kultury.

Do każdej pracy należy załączyć kartę zgłoszeniową oraz klauzulę informacyjną

Prace należy nadsyłać lub składać osobiście do 24 maja 2021 na adres: Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe” ul. Wyżynna 16, 20-560 Lublin, z dopiskiem Konkurs plastyczny MIŁA ODMIANA.

Wernisaż nagrodzonych prac, ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 1 czerwca o 17:00, godz. 17.00 w DDK „Czuby Południowe” (ul. Wyżynna 16, Lublin).

Kontakt w sprawie konkursu:

Magdalena Piotrowska
 / 882-433-041