W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Nabór wolontariuszy w ramach projektu INTERCULTURE 4S

04.04.201915:41

W ramach projektu projektu INTERCULTURE 4S zapraszamy młodzież z Polski na krótkookresowy trzytygodniowy wolontariat w Lublinie w ramach wydarzeń „Noc kultury” i „Wschód Kultury – Inne Brzmienia”, które odbędą się już na początku lata.

Praca wolontariusza, we współpracy z wolontariuszami z Ukrainy, umożliwi zdobycie ciekawych doświadczeń, nowych wrażeń i wiedzy, a także wpłynie na rozwój umiejętności organizowania wydarzeń kulturalnych. Dodatkowo uczestnicy wezmą udział w szkoleniach zarządzania projektami w dziedzinie kultury, prowadzone przez ekspertów z Lublina. W ten sposób dzięki projektowi INTERCULTURE 4S młodzież z Polski i Ukrainy będzie mogła wziąć udział w kulturalnych wydarzeniach Lublina, otrzyma unikalny dostęp do know-how oraz doświadczenie organizowania wydarzeń na szeroką skalę w mieście, które inspiruje. Udział w projekcie pozwoli na poznanie Lublina, zdobycie albo rozwój wiedzy o jego kulturze i języku, poznanie nowych kolegów oraz poszerzenie zawodowej sieci kontaktów na poziomie międzynarodowym.

Organizatorzy:
Koordynator projektu i strona przyjmująca: Urząd Miasta Lublin (Polska). 
Partner projektu: Narodowy Uniwersytet Gospodarki Wodnej i Zarządzania Zasobami Naturalnymi (m. Równe, Ukraina).

Koszty uczestnictwa:
Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne. Organizator pokrywa uczestnikom projektu wszystkie istotne koszty, między innymi noclegi, wyżywienie, koszty dojazdu do i z miejsca realizacji projektu oraz kieszonkowe.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej >>>