W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Ulgi
Białe napisy na fioletowym tle: Lubelska Karta Miejska - Lubika komunikacja jutra
Filtry

 

Rabat 10% na wydarzenia biletowane
Rabat 10% na wszystkie kosmetyki naturalne dostępne. Zniżka nie łączy się z innymi obowiązującymi w tym samym czasie promocjami np.: promocją tygodnia.
Rabat 3% na cały oferowany przez siebie asortyment w Sklepach Firmowych VICO oraz rabat 10% na serwis i usługi w Serwisie VICO, w punktach przy: • ul. Droga Męczenników Majdanka 74 w Lublinie • ul. Targowej 1/2 w Łęcznej
5% rabatu na cały oferowany asortyment, w salonach znajdujących się przy ul.: • Krakowskie Przedmieście 29 (Hotel Europa), • Spółdzielczości Pracy 38 (Galeria Olimp).
Rabat 10% na wydarzenia biletowane
Rabat 10% od ceny standardowej na szkolenia tj.: wózki jezdniowe, suwnice, żurawie oraz rabat 10% na szkolenia w postaci uprawnień energetycznych i 10% rabatu na kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu.