W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Casting do drugiego sezonu serialu „Wojenne Dziewczyny”

Casting do drugiego sezonu serialu „Wojenne Dziewczyny”
17.08.201709:31

Casting odbędzie się 20 sierpnia (niedziela) w godzinach 14:00 – 20:00 w Trybunale Koronnym w Lublinie, Rynek 1. W związku z planowanymi dużymi scenami zbiorowymi producenci serialu zapraszają osoby w wieku 6 – 70 roku życia. Poszukują osób o naturalnym kolorze włosów (ewentualnie włosy farbowane w naturalnym odcieniu, bez tatuaży w widocznych miejscach – kark, dłonie).

Serial będzie realizowany w Lublinie w okresie 26.08 – 10.09. Producenci zapraszają zarówno osoby, które już statystowały jak i nowe zainteresowane pokazaniem się na ekranie osoby, które chcą przeżyć przygodę na planie filmowym. „Wojenne Dziewczyny” to jedna z wielu produkcji realizowanych w Lublinie. Zarówno przy „Carte Blanche”, „Wołyniu” czy „Volcie” produkcja zawsze spotykała się z wielkim zainteresowaniem i entuzjazmem wśród mieszkańców.

Szczegóły na tej stronie internetowej.