W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

KIPA zaprasza na szkolenie "Od zera do serwera"

KIPA zaprasza na szkolenie "Od zera do serwera"
13.09.201707:49

Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych ogłasza nabór na jednodniowe warsztaty „Od zera do serwera", które odbędą się 26 września br. w godz. 09:30-17:30 w Golden Floor Plaza przy al. Jerozolimskich 123A (15 piętro, sala 8) w Warszawie. Celem inicjatywy jest profesjonalizacja kadr sektora audiowizualnego w otoczeniu biznesowym, jak również podnoszenie świadomości świata biznesu nt. potencjału sektora audiowizualnego oraz współczesnych zjawisk z nim związanym. Projekt skierowany jest w szczególności do mikro i małych przedsiębiorców związanych z szeroko rozumianą branżą kreatywną oraz wszystkich zainteresowanych możliwościami zdalnej pracy i przydatnymi rozwiązaniami IT w firmie.

Pierwsza część warsztatu “Od zera do serwera” poświęcona będzie prezentacji i praktycznej demonstracji wybranych narzędzi online, służących zwiększeniu efektywności pracy, zarządzaniu projektem, organizacji pracy zdalnej, komunikacji oraz niektórym rozwiązaniom w zakresie magazynowania danych. Ich celem jest zwłaszcza przegląd łatwo dostępnych, gotowych i bezpłatnych narzędzi, niewymagających od przedsiębiorcy nakładów na budowę własnej infrastruktury IT, co ma znaczenie zwłaszcza w przypadku mikrofirm. 

Komputery i nowoczesne technologie są dziś nieodłączną częścią życia i pracy każdego z nas. Przedsiębiorca musi wybrać drogę którą chce podążać w świecie technologii. Podczas drugiej części szkolenia przedstawione zostaną różne podejścia do tematu serwera w firmie. W szczególności omówione zostaną kwestie usług IT i kosztów sprzętu. Całość wystąpienia zostanie podsumowana o plusy i minusy zaprezentowanych z rozwiązań.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (do pobrania  w temacie maila wpisując: “Warsztaty KIPA2B”. Nabór trwa do czwartku 21 września br. W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy z koordynatorami projektu KIPA2B – Aleksandrą Kapłon ()  i Maciejem Dopierałą () lub telefoniczny – (22) 840 59 01. 

Szczegółowe informacje dotyczące programu oraz ekspertów prowadzących szkolenie można znaleźć na stronie: http://kipa.pl/ lub http://kipa2b.kipa.pl/