W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Lublin w nowej serii "Polski Filmowej" w Canale + Discovery

Lublin w nowej serii "Polski Filmowej" w Canale + Discovery
27.01.201710:07

Zapraszamy Państwa do obejrzenia lubelskiego odcinka w drugiej serii "Polski Filmowej",  który będzie emitowany 30 stycznia 2017 roku o godzinie 21.00 w Canal + Discovery.  W programie poznamy kulisy powstania takich filmów jak "Panie Dulskie" Filipa Bajona czy "Carte Blanche" Jacka Lusińskiego. Program prowadzi Rafał Zawierucha, którego gośćmi będą min. Katarzyna Herman oraz Jacek Lusiński.

Jak zapewniają twórcy serii, tematem przewodnim każdego odcinka „Polski filmowej”, jest region, miejscowość lub lokalizacja, w których kręcono najbardziej popularne produkcje. Widzowie zobaczą, jak działa magia dużego ekranu, poprzez zadziwiające metamorfozy, które zachodziły w tych miejscach na potrzeby planów filmowych, wymogów scenariuszowych i scenograficznych.