W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Oglądaj "Voltę" w TVN!
24.10.201910:11

Komedia Juliusza Machulskiego, której akcja rozgrywa się w Lublinie już do obejrzenia w TVN! Film zostanie wyemitowany w sobotę 26 października 2019 roku o godzinie 21.45. W gwiazdorskiej obsadzie występują: Olga Bołądź, Andrzej Zieliński, Aleksandra Domańska, Tomasz Kot, Robert Więckiewicz, Cezary Pazura, Antoni Pawlicki, Mikołaj Roznerski, Katarzyna Herman, Jacek Braciak.

Bruno Volta to prawdziwy "kiler" w rozwiązywaniu zagadek i przeglądaniu ludzi na wylot. Pewnego dnia jego zmysł kombinowania i zarabiania zostaje postawiony w stan pełnej gotowości. Jego znacznie młodsza partnerka Aga w niecodziennych okolicznościach poznaje dziewczynę o imieniu Wiki. Nowa znajoma znajduje w ścianie starej kamienicy tajemniczy i niezwykle drogocenny przedmiot. Volta nie może przepuścić wartej miliony okazji. Wspólnie z "cwaniakowatym" ochroniarzem „Dychą” postanawia zagrać vabank i jest gotowy na wszystko, aby wejść w posiadanie niezwykłej rzeczy. Nie będzie to jednak łatwe, bo niewinnie wyglądająca Wiki to w istocie godny rywal, a nie jakaś tam "słaba płeć"!

Film otrzymał wsparcie finansowe Lubelskiego Funduszu Filmowego i został zrealizowany z  okazji obchodów  700- lecia Miasta Lublin. Zgodnie z umową między producentem a TVN film "Volta" będzie teraz przez rok pokazywany w stacji TVN.