W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Ranking oglądalności Canal Plus - "Cart Blanche" w czołówce

Ranking oglądalności Canal Plus - "Cart Blanche" w czołówce
19.04.201608:13

Inspirowana faktami historia nauczyciela, który ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok, by zachować pracę i doprowadzić uczniów do matury. Bohater, w którego wciela się Andrzej Chyra jest wzorowany na postaci lubelskiego nauczyciela Macieja Białka.

Kacper (Andrzej Chyra) to czterdziestoczteroletni nauczyciel historii w lubelskim liceum, mieszkający z matką kawaler. Po jej śmierci zaczyna się u niego ujawniać wada genetyczna, której objawem jest stopniowa, acz nieuchronna utrata wzroku. Kacper nie chce rezygnować z pracy. Postanawia ukryć przed przełożonymi problemy zdrowotne, aby doprowadzić swoich uczniów do matury. Jedynym powiernikiem nauczyciela zostaje jego najlepszy przyjaciel Wiktor (Arkadiusz Jakubik).

Z okazji urodzin CANAL+ film zostanie pokazany w oknie otwartym dla wszystkich abonentów nc+.

http://www.canalplus.pl/film/rankingi