W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wojenne dziewczyny - zobacz lubelski odcinek!

Wojenne dziewczyny - zobacz lubelski odcinek!
30.05.201808:24

Trwa emisja drugiego sezonu serialu fabularnego p.t. ‘’ Wojenne dziewczyny’’, w którym lubelskie ulice grają Warszawę, ale w 25 odcinku akcja serialu przenosi się do naszego miasta. Na obejrzenie wojennego Lublina zapraszamy w niedzielę o godzinie 20.10, 3 czerwca w pierwszym programie TVP!

W rolach głównych zobaczymy Aleksandrę Pisulę, Martę Mazurek i Vanessę Aleksander.

Reżyserem serialu jest Michał Rogalski.

Bohaterkami serialu są trzy młode kobiety – Irka, Ewa i Marysia, które w pierwszych latach okupacji hitlerowskiej muszą konfrontować się z nową rzeczywistością poprzez walkę, często beznadziejną, o ideały i przetrwanie. Mimo wielu okrucieństw, których doznają od okupanta, nie chcą stracić tego co najważniejsze – szacunku dla samych siebie. W 25 odcinku los jednej z nich przywiedzie ją do Lublina. Wyprawa będzie bardzo niebezpieczna...