W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zapraszamy na casting do serialu "Wojenne dziewczyny"

Zapraszamy na casting do serialu "Wojenne dziewczyny"
27.09.201807:40

Casting odbędzie się 30 września (niedziela) w godzinach 12:00 – 18:00 w Trybunale Koronnym w Lublinie, Rynek 1 (parter, Sala Toastów). W związku z planowanymi dużymi scenami zbiorowymi producenci serialu zapraszają osoby w wieku 6-70 roku życia.

Poszukiwane są osoby o naturalnym kolorze włosów (ewentualnie włosy farbowane w naturalnym odcieniu, bez tatuaży w widocznych miejscach – kark, dłonie). Serial będzie realizowany w Lublinie w okresie 7.10 – 18.10. Szczególnie zapraszane są osoby, które już wcześniej statystowały oraz nowe osoby, które chcą przeżyć przygodę na planie filmowym. Dwa poprzednie sezony „Wojennych Dziewczyn” to jedne z wielu produkcji, przy których Outside Casting Agency pracowała w Lublinie. Zarówno przy „Carte Blanche”, „Wołyniu” czy „Volcie” zawsze spotykali się z wielkim zainteresowaniem i entuzjazmem wśród mieszkańców.