W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Zaproszenie na casting!
29.07.202110:51

Filmowcy poszukują statystów z Lublina i okolic na 4,5,6 sierpnia, do fabularyzowanego filmu dokumentalnego produkcji amerykańsko-polskiej" VISHNIAC" w reżyserii Laury Bialis.

"VISHNIAC" jest to dokumentalny film fabularyzowany o Romanie Vishniaku, który zabiera widza w podróż przez obiektyw jednego z czołowych fotografów XX wieku. Vishniac znany jest ze swojej podróży przez Europę w latach 1935-1938, podczas której na swoich fotografiach dokumentował codzienne życie Żydów.

Filmowcy serdecznie zapraszają kobiety, mężczyzn i dzieci w wieku 8-80 lat, którzy wcielą się w postacie mieszkańców Berlina oraz małych miasteczek Polski i Litwy w latach 1935-1938.
PREFEROWANE SĄ OSOBY Z CIEMNYMI WŁOSAMI! ZAKAZANE SĄ NOWOCZESNE FRYZURY (PRZYSTRZYŻONE BOKI, KOLOROWE WŁOSY, itp.)
Zgłoszenia z dopiskiem LUBLIN, zawierające imię i nazwisko, aktualne (ZROBIONE DZISIAJ) zdjęcie twarzy i sylwetki oraz nr. telefonu prosimy przesyłać na maila
W razie pytań, zapraszają do kontaktu pod numerem 690 626 939
Z wybranymi osobami będą kontaktować się telefonicznie.
Załoga MKM Studio serdecznie zaprasza!