W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Delegacja z Lublina na Tajwanie

Delegacja z Lublina na Tajwanie
26.03.202412:21

W dniach 18 - 22 marca 2024 na zaproszenie Biura Przedstawicielskiego Tajpej w Polsce, delegacja z Lublina uczestniczyła w  konferencji i targach Smart City Summit & Expo w Tajpej na Tajwanie.
To jedno z największych w Azji wydarzeń dedykowanych tematyce inteligentnych rozwiązań dla miast i biznesu. Wydarzenie organizowane corocznie przez Taipei Computer Association i Urząd Miasta Tajpej przyciąga tysiące gości i wystawców z całego świata. 

W ramach konferencji odbywa się Mayors Summit, specjalne spotkanie prezydentów miast, podczas którego organizowane są sympozja i panele dyskusyjne. Miasto Lublin reprezentował Artur Szymczyk, Zastępca Prezydenta Miasta do spraw Inwestycji i Rozwoju, a towarzyszyli mu Sławomir Matyjaszczyk, Prezes Zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji oraz Roman Jaborkhel - zastępca dyrektora Biura-Centrum Współpracy Międzynarodowej.