W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Europejskie studia podwójnie dyplomowane z Nancy

Europejskie studia podwójnie dyplomowane z Nancy
29.06.202009:07

Od roku akademickiego 2020/2021 Centrum Europejskie UMCS zaprasza zainteresowanych na studia stacjonarne II stopnia (magisterskie) na kierunku Prawo międzynarodowe i prawo Unii Europejskiej, specjalność: prawo Unii Europejskiej. Studia będą odbywać się w Lublinie z udziałem wykładowców polskich i francuskich, a absolwenci uzyskają podwójny dyplom: Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej oraz Uniwersytetu Lotaryńskiego.

Centrum Europejskie UMCS powstało w 2018 roku z inicjatywy Miasta Lublin wspólnie z Uniwersytetem Marii Curie-Skłodowskiej, Miastem Partnerskim Nancy we Francji oraz Uniwersytetem Lotaryńskim. Partnerami ukraińskimi w projekcie są: Kijowski Uniwersytet Narodowy im. Tarasa Szewczenki, Czerniowiecki Uniwersytet Narodowy im. Jurija Fedkowycza oraz Podkarpacki Uniwersytet Narodowy im. Wasyla Stefanyka.
Centrum Europejskie UMCS jest ogólnouczelnianą jednostką organizacyjną, która prowadzi działalność badawczą i dydaktyczną w zakresie problematyki integracji europejskiej w perspektywie interdyscyplinarnej. Centrum umożliwia studiowanie na dwuletnich studiach stacjonarnych II stopnia na kierunku Prawo międzynarodowe Prawo Unii Europejskiej i uzyskanie podwójnego dyplomowania (dyplom UMCS i Uniwersytetu Lotaryńskiego w Nancy) dla spełniających kryteria rekrutacyjne studentów z Ukrainy.

Szczegółowych informacji udziela (również w języku ukraińskim) Biuro Rekrutacji UMCS:
tel. +48 81 537 58 80, mail: rekrutacja@umcs.pl

 

 

 

Pliki do pobrania