W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Festiwal Otwarcia Europejskiej Stolicy Młodzieży

Festiwal Otwarcia Europejskiej Stolicy Młodzieży
15.03.202311:50

Już 15 marca rozpoczynamy Festiwal Otwarcia Europejskiej Stolicy Młodzieży - Lublin 2023! Rozpoczynamy od Festiwalu Zwierciadła i obchodów urodzin poety Józefa Czechowicza. Kulminacją wspólnej celebracji będzie Gala Otwarcia, na którą zapraszamy 16 marca. Dołącz do nas i zobacz, jak młodzi biorą miasto w swoje ręce. Przed Tobą prezentacja tego, jak młodzieżowe organizacje działają na rzecz miasta i jak nasze miasto widzą. Dowiesz się o programie Europejskiej Stolicy Młodzieży. Zobacz pokazy cyrkowe, występy taneczne, i wokalne. Rozsiądź się wygodnie, odpal transmisję i dołącz do wielkiej celebracji otwarcia Europejskiej Stolicy Młodzieży w Lublinie.

Wydarzenie współorganizujemy z Akademickim Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka, a transmisja online będzie dostępna na Facebooku i naszej stronie internetowej.

To miasto jest Twoje, to Twoja stolica. Poczuj z nami ten niesamowity klimat!

Poniżej znajdziesz szczegółowy program Festiwalu i Gali Otwarcia Europejskiej Stolicy Młodzieży.

Transmisja na żywo z polskim lektorem

Transmisja na żywo z angielskim lektorem

Pliki do pobrania