W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konferencja „Miasto – przestrzeń dla biznesu. Synergia dla odbudowy Ukrainy”

Konferencja „Miasto – przestrzeń dla biznesu. Synergia dla odbudowy Ukrainy”
22.03.202411:27

Zapraszamy lokalnych przedsiębiorców do udziału w konferencji „Miasto – przestrzeń dla biznesu. Synergia dla odbudowy Ukrainy”, która odbędzie się w dniu 25 marca 2024 r. w godz. 9:00-15:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Lublin przy ul. Spokojnej 2. Udział w konferencji jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja.
Konferencja organizowana jest przez Polsko-Ukraińską Izbę Gospodarczą oraz Urząd Miasta Lublin w ramach kampanii społecznej „Partnerstwo i Zatrudnienie” i projektu „Praca dla odbudowy ukraińskiej przedsiębiorczości”.
Celem konferencji jest omówienie atrakcyjności gospodarczej regionu, narzędzi przyciągania biznesu i wsparcia przedsiębiorczości ukraińskiej, roli partnerstw pomiędzy miastami, regionami, biznesem z Polski i Ukrainy dla odbudowy Ukrainy.
Cykl konferencji „Miasto – przestrzeń dla biznesu. Synergia dla odbudowy Ukrainy” został zainaugurowany przez Polsko-Ukraińską Izbę Gospodarczą w październiku 2022 r. w odpowiedzi na potrzebę dialogu pomiędzy biznesem ukraińskim a środowiskiem wspierającym przedsiębiorczość. Konferencje odbyły się w Mazowieckim, Dolnośląskim, Zachodniopomorskim, Wielkopolskim, Warmińsko-Mazurskim, Małopolskim, Podkarpackim województwach. Kontynuacją dialogu jest lubelska edycja – VIII konferencja z tego cyklu.
Szczegółowe informacje oraz program wydarzenia znajdą Państwo tutaj.

Pliki do pobrania