W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konferencja online Smart City Summit & Expo w Tajpeju – Spotkanie Prezydentów Miast

Konferencja online Smart City Summit & Expo w Tajpeju – Spotkanie Prezydentów Miast
12.08.202010:22

W dniach 13 oraz 18-19 sierpnia w ramach konferencji Taipei Smart City Summit & Expo 2020 odbędą się Spotkania Prezydentów Miast. Jednocześnie informujemy, że w dniu 13 sierpnia o godzinie 9:00 czasu polskiego (17:00 czasu tajwańskiego) odbędzie się oficjalne otwarcie konferencji, podczas której będzie przemawiał Prezydent Miasta Tajpej Dr. Ke, który przedstawi prezentację na temat wysiłków Tajwanu w walce z COVID-19. W dalszej części spotkania będzie miał również przemówienie Wice Prezydent Miasta Gdyni Pan Bartosz Bartoszewicz. Organizatorzy konferencji serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w tych spotkaniu wszystkich chętnych (również słuchaczy).

Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniu 13 sierpnia br. zapraszamy do rejestracji przez link: https://mayor.smartcityonline.org.tw/round_table/4 (Kliknij „ATTEND”, aby się zarejestrować).

Dodatkowo informujemy, iż 24 września 2020 roku o godzinie 16:00 ramach konferencji w panelu dyskusyjnym „Po pandemii COVID-19: Jak miasta stymulują wdrażanie technologii inteligentnych miast i innowacyjne aplikacje biznesowe” weźmie udział Pan Mariusz Sagan – Dyrektor Wydziału Strategii i Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Lublin.

Organizatorem Konferencji jest Tajwańskie Stowarzyszenie Komputerowe (Taipei Computer Association). W ubiegłym roku na konferencji Miasto Lublin reprezentował Zastępca Prezydenta Miasta do spraw Inwestycji i Rozwoju Pan Artur Szymczyk oraz Dyrektor Wydziału Strategii i Przedsiębiorczości Pan Mariusz Sagan. Wydarzenie stało się doskonałą okazją do promocji Lublina jako Smart City. Nasze miasto znalazło się w również czołówce polskich miast biorących udział w Konferencji i Szczycie Prezydentów.

Pliki do pobrania