W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Międzynarodowy charytatywny projekt online „Babcine Święta Bożonarodzeniowe”

Międzynarodowy charytatywny projekt online „Babcine Święta Bożonarodzeniowe”
04.01.202112:37

Urząd Miasta Łuck wspólnie z Konsulatem Generalnym RP w Łucku oraz miejskimi zespołami artystycznymi organizuje międzynarodowy charytatywny projekt online „Babcine Święta Bożonarodzeniowe”. Głównym celem tego wydarzenia jest prezentacja obyczajów Bożego Narodzenia, które są tradycyjne dla uczestników projektu i przekazywane z pokolenia na pokolenie przez wiele lat.

Warunkiem uczestnictwa w projekcie jest przesłanie krótkiego wideo z opowieścią o tradycjach obchodów Bożego Narodzenia w Państwa kraju lub regionie oraz kolędę zaśpiewaną w języku ojczystym. Czas trwania wideo - do 15 minut.
Prosimy o przesyłanie wideo na adres mailowy: malina.lgu@gmail.com. Zarejestrować się na można pod adresem http://bit.ly/37wKi9D do 10 stycznia 2021 r.

Materiały wideo będą dostępne na portalach społecznościowych Facebook i Instagram przez cały okres ferii zimowych.

Końcowym etapem projektu „ Babcine Święta Bożonarodzeniowe” będzie online wideokonferencja uczestników programu, której celem będzie promowanie dalszej współpracy pomiędzy zespołami kreatywnymi, poszukiwanie nowych partnerów dla wspólnej realizacji przyszłych ciekawych projektów, a także omówienie możliwości stworzenia nowego wspólnego projektu kreatywnego w przyszłym roku.

Zachęcamy do uczestnictwa!

Miasto Łuck w Ukrainie jest miastem partnerskim Lublina od 1996 roku.