W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Międzynarodowy Turniej Karate Unii Lubelskiej 29 września 2019

26.09.201915:04

Akademia Karate Daniela Iwanka wraz z Fundacją Fundusz Rozwoju Karate i Kultury Japońskiej organizuje Turniej Karate związany z obchodami 450-lecia Unii Lubelskiej. Turniej rozpocznie się 29 września 2019 o godz.11.00 w Zespole Szkół nr 12 przy ul. Sławinkowskiej 50 w Lublinie.

Impreza ma na celu, poza promocją sportów i sztuk walki, także promocję gospodarczą Lublina i całej Lubelszczyzny. Zaproszeni gości z kraju i z zagranicy,  będą mieli okazję poznać nasze miasto i województwo oraz nawiązać kontakty biznesowe.

Gośćmi imprezy będą przyjaciele z Litwy, z którą wspólnie obchodzimy w tym roku 450-lecie Unii Lubelskiej. Z tej okazji na wydarzenie przyjedzie szef ochrony Prezydent Litwy Dalii Grybauskaitė – Rytis Bublevicius. Wizyta gościa specjalnego to także sposób na uczczenie i podsumowanie trzydziestoletniej współpracy pomiędzy klubami: Akademią Karate Daniela Iwanka i Karate Akademija Rytisa Bubleviciusa z Wilna.

Turniej ma również na celu integrację środowiska sportów i sztuk walki w naszym mieście, a owocem tej współpracy będzie w przyszłości Japońskie Centrum Kultury i Sztuki w Lublinie, które ma służyć nie tylko środowisku sportów i sztuk walki, ale również wszystkim mieszkańcom Lublina.

Imprezę relacjonować będą lokalne media. W związku z olbrzymią popularnością sportów i sztuk walki na Lubelszczyźnie, organizatorzy przewidują duże zainteresowanie sympatyków i ich liczny udział w imprezie.

Partnerem wydarzenia jest Miasto Lublin.

Więcej informacji o wydarzeniu: http://www.danieliwanek.pl/miedzynarodowy-turniej-karate-unii-lubelskiej/