W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Młodzież z miasta Równe z wizytą w Lublinie

Młodzież z miasta Równe z wizytą w Lublinie
19.01.202310:56

Od 16 do 26 stycznia w Lublinie przebywa młodzież z sekcji siatkarskiej Obwodowej Specjalistycznej Dziecięco-Młodzieżowej Szkoły Rezerw Olimpijskich z Miasta Równe.

W czasie wizyty młodzi siatkarze z Ukrainy będą trenować z kolegami z Klubu LUK Lublin w sali sportowej Politechniki Lubelskiej. Poza treningami ukraińska młodzież będzie miała możliwość skorzystania z oferty zajęć na basenie Aqua Lublin, uczestniczenia w nauce żonglerki organizowanej przez Fundację „Sztukmistrze” oraz udziału w wydarzeniach organizowanych w przestrzeni dla młodych „Hej”. W programie wizyty przewidziano także zwiedzanie Lublina. Goście z Ukrainy odwiedzą m.in. Muzeum Narodowe w Lublinie oraz Regionalne Muzeum Cebularza.

We wtorek (17 stycznia) młodzież z Równego gościła także w Ratuszu, gdzie spotkała się z Jarosławem Pakułą, Przewodniczącym Rady Miasta Lublin oraz Krzysztofem Stanowskim, Dyrektorem Biura - Centrum Współpracy Międzynarodowej.