W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Nabór do Nagrody im. Tytusa Filipowicza do 30.04.2019

17.04.201911:12

Kapituła Nagrody im. Tytusa Filipowicza utworzonej w 2018 r., w 100-lecie odzyskania Niepodległości Polski i Gruzji, ogłasza nabór kandydatur do Nagrody na rok akademicki 2019/2020.

Nagroda im. Tytusa Filipowicza ma na celu honorowanie zasług obywateli Gruzji w rozwoju nauki, kultury i życia publicznego, w kształtowaniu i rozwoju społeczeństwa obywatelskiego w Gruzji oraz budowaniu demokratycznej Gruzji – skierowanej ku Europie, uwzględniającej historyczne, współczesne i przyszłe związki Gruzji z Polską i Europą.

Nagrodą jest 10-miesięczny pobyt naukowo-dydaktyczny na 5 polskich uniwersytetach dla kandydata z zakresu nauk humanistycznych oraz STAŻE PRZY NAGRODZIE – 2-miesięczne pobyty badawcze na 2 polskich uniwersytetach dla kandydatów z zakresu:

  • nauk społecznych
  • nauk ścisłych
  • nauk ekonomicznych
  • nauk technicznych
  • nauk humanistycznych

Program finansowany jest solidarnie przez polskie uniwersytety.

Zgłoszenia, zawierające opis zasług i osiągnięć kandydata – od uczelni, instytutów, organizacji, instytucji,stowarzyszeń etc. lub osób prywatnych, a także zgłoszenia samych ubiegających się o Nagrodę (pod warunkiem poparcia przez uczelnie, instytuty, instytucje lub osoby zaufania publicznego) prosimy nadsyłać do Studium Europy Wschodniej do dnia 30 kwietnia 2019 na adres stypendia.studium@uw.edu.pl.

WIĘCEJ INFORMACJI DOSTĘPNYCH JEST NA STRONIE STUDIUM EUROPY WSCHODNIEJ - ZOBACZ.