W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Przedłużono termin konkursu dla młodzieży „Przeszłość i teraźniejszość – w poszukiwaniu wspólnych wartości”

Przedłużono termin konkursu dla młodzieży „Przeszłość i teraźniejszość – w poszukiwaniu wspólnych wartości”
15.11.202310:32

Informujemy, że do dnia 6 grudnia 2023 roku przedłużono termin konkursu dla młodzieży „Przeszłość i teraźniejszość – w poszukiwaniu wspólnych wartości”. Adresatami konkursu są uczniowie szkół ponadpodstawowych i studenci uczelni na terenie Lublina i Münster. Chętni mogą zgłaszać się indywidualnie albo w zespołach maksymalnie trzyosobowych. Nagrodą w konkursie jest wyjazd do Münster (dla uczestników z Lublina) oraz do Lublina (dla uczestników z Münster).
Zgłoszenia należy wysyłać drogą mailową na adres: .

Więcej informacji można uzyskać na stronie wydarzenia.

Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie Wspierania Partnerstwa Miast Münster-Lublin e.V. oraz Gminę Lublin w ramach projektu "Pamięć Zachodu, pamięć Wschodu - w poszukiwaniu wspólnych wartości europejskich",  finansowanego przez Radę Europy i Komisję Europejską. 

Pliki do pobrania

  • PLAKAT PL 06 12.pdf
    Konkurs dla młodzieży „Przeszłość i teraźniejszość – w poszukiwaniu wspólnych wartości” - plakat w języku polskim 10.44 MB
  • Plakat DE 06 12.pdf
    Konkurs dla młodzieży „Przeszłość i teraźniejszość – w poszukiwaniu wspólnych wartości” - plakat w języku niemieckim 8.12 MB