W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Ruszyła rejestracja na Kongres Współpracy Transgranicznej Lublin 2021

Ruszyła rejestracja na Kongres Współpracy Transgranicznej Lublin 2021
09.09.202112:50

Z przyjemnością informujemy, że uruchomiono rejestrację na tegoroczną X edycję Kongresu Współpracy Transgranicznej. Zachęcamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego na stronie www.kongres.lublin.eu

W tym roku Kongres odbędzie się 5-7 października w formule hybrydowej (stacjonarnie w Lublinie i on-line) Zaplanowano bogaty program - liczne panele, dyskusje, warsztaty z udziałem ekspertów z Polski i świata, wizyty studyjne, wydarzenia kulturalne. Nie zabraknie także stałych elementów Kongresu, takich jak Giełda Grantodawców i Forum Partnerów.

Tematem przewodnim Kongresu w tym roku jest „Miasto i Region 2030”. Główne debaty będą dotyczyć zaangażowania mieszkańców we współdecydowanie o przestrzeni miasta, roli samorządu we wspieraniu nowoczesnej przedsiębiorczości, oraz funkcjonowaniu demokracji lokalnej, mediów i sektora kultury w postpandemicznej rzeczywistości. Jako przyszła Europejska Stolica Młodzieży, zastanowimy się jak uwzględniać perspektywę dzieci i młodzieży w wypracowywaniu lokalnych strategii i polityk. Udział w Kongresie jest bezpłatny dla zarejestrowanych uczestników. Obowiązują limity i ograniczenia związane z wystąpieniem stanu epidemii.

Więcej informacji na oficjalnej stronie Kongresu www.kongres.lublin.eu

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!