W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie informacyjne - program dla migrantów i migrantek

Spotkanie informacyjne - program dla migrantów i migrantek
24.10.201912:48

Organizacja Ashoka w Polsce rozpoczyna program wsparcia przedsiębiorczości społecznej migrantów i migrantek w Polsce. Zgłoś swoją inicjatywę, swój plan na rozpoczęcie lub rozwój działalności!
Otrzymacie:

1) Doradztwo dostosowane do Twoich potrzeb. Opracujemy z Tobą model biznesu, pomożemy ci wypromować Twoja inicjatywę, ułatwimy Ci kontakty z inwestorami oraz innymi firmami.
2) Bezzwrotne dofinansowanie wypłacone w złotych polskich w kwocie stanowiącej równowartość 3200 USD na start.
3) Możliwości prezentacji Twojego pomysłu wśród inwestorów.
4) Wsparcie przez migrantki i migrantów mieszkających w innych krajach Unii Europejskiej, których inicjatywy były dofinansowane w ramach podobnego programu realizowanego przez Ashoka w 11 krajach Unii Europejskiej.

Wesprzemy 10 najlepszych zgłoszonych inicjatyw!

Aby dowiedzieć się więcej o programie przyjdź na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 29.10.2019 w Galerii Labirynt w Lublinie w godz. 18 - 21.

Spotkanie odbędzie się w języku polskim. W czasie spotkania zapewniamy opiekę nad dziećmi. Zapraszamy i czekamy na Ciebie.

Współorganizatorem spotkania jest Stowarzyszenie Homo Faber.