W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie z młodzieżą z Delmenhorst (Niemcy)

Spotkanie z młodzieżą z Delmenhorst (Niemcy)
20.07.202212:46

19 lipca 2022 w ramach projektu "Show us your city" (Pokaż nam swoje miasto), realizowanego przez fundację Sempre a Frente w ramach Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży, odwiedziła Lublin grupa młodzieży z miasta partnerskiego Delmenhorst. Celem projektu jest wspieranie rozwoju młodzieży w zakresie umiejętności kreowania i prezentowania się w mediach społecznościowych, ale przede wszystkim umożliwienie młodym ludziom z Niemiec poznanie naszego miasta i swoich polskich rówieśników.

Projekt powstał dzięki współpracy miast partnerskich - Lublina, Delmenhorst i Münster - w ramach projektu „U mnie i u Ciebie. Spotkania młodzieży w ramach polsko-niemieckich partnerstw gmin i powiatów” i jest elementem przygotowań do obchodów Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023.

Wymiana  odbywa się w terminie 16-22 lipca 2022 r.