W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Sprzęt od Münster dla Winnicy

Sprzęt od Münster dla Winnicy
01.09.202313:11

Miasta partnerskie Lublina pomagają sobie wzajemnie. W dniu 31 sierpnia Münster z Niemiec wsparło ukraińską Winnicę. Za pośrednictwem Lublina przekazana została miniładowarka, która trafi do miasta ukraińskiego.

Miniładowarka to jedna z popularniejszych minimaszyn, która nieoceniona jest na różnego typu małych i dużych budowach. To niezwykle funkcjonalne urządzenie, głównie za sprawą bogatego wyposażenia i osprzętu. Dzięki niewielkim wymiarom sprawdza się przede wszystkim w trudno dostępnych miejscach. Można nimi pracować zarówno na placach budowy, jak i wewnątrz obiektów.

W Winnicy otrzymany sprzęt zostanie wykorzystany przy wykonywaniu wielu rodzajów prac porządkowych i budowlanych.

Jest to już kolejny transport z wsparciem przekazany przez Münster dla Winnicy za pośrednictwem Lublina.
W lipcu tego roku zostały przekazane 2 samochody ze sprzętem rehabilitacyjnym na potrzeby Miejskiego Przedsiębiorstwa „Winnicki Fundusz Inwestycji Miejskich”.
Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj