W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty Europe Goes Local & Democracy Reloading w ramach Lubelskiego Trójkąta Młodzieży

Warsztaty Europe Goes Local & Democracy Reloading w ramach Lubelskiego Trójkąta Młodzieży
12.09.202314:09

W dniach 5-7 października 2023 r. zapraszamy do Lublina, gdzie odbędą się warsztaty i sesje tematyczne poświęcone europejskim projektom współpracy: Europe Goes Local & Democracy Reloading.

Do udziału w wydarzeniu zachęcamy młodych liderów, przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz samorządowców zainteresowanych tworzeniem sieci współpracy działającej na rzecz lokalnej i europejskiej polityki młodzieżowej. Celem projektu jest budowanie partnerstwa pomiędzy organizacjami działającymi na rzecz rozwoju i wzmocnienie lokalnej pracy z młodzieżą. Warsztaty są przygotowywane przez Erasmus+ Youth and DiscoverEU w ramach Lubelskiego Trójkąta Młodzieży we współpracy z SALTO EECA. Partnerem lokalnym wydarzenia odpowiedzialnym za wizyty studyjne jest Fundacja Sempre a Frente oraz Europejska Stolica Młodzieży Lublin 2023.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.  

Więcej informacji możecie znaleźć tutaj.

Zapraszamy serdecznie do udziału w wydarzeniu!

Pliki do pobrania