W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Wizyta delegacji z Witebska w Lublinie w dniach 16-18 sierpnia 2019 r.

19.08.201915:16

W dniach 16-18 sierpnia 2019 r. w związku z Jarmarkiem Jagiellońskim w Lublinie gościła delegacja z zaprzyjaźnionego miasta Witebsk (Białoruś): przedstawiciele Komitetu Organizacyjnego "Art-panoramy" (ZOBACZ INFORMACJĘ O PROJEKCIE) oraz Dyrektor Festiwalu "Słowiański bazar" (PRZECZYTAJ O WYDARZENIU), w których to wydarzeniach uczestniczyli przedstawiciele Lublina.

Uczestnicy delegacji odbyli szereg spotkań, m.in. z Dyrektorem Centrum Spotkania Kultur, Dyrektorem Centrum Współpracy Międzynarodowej oraz Dyrektorem Warsztatów Kultury. Ponadto mieli okazję zapoznać się z pracą wybranych lubelskich instytucji kultury (Centrum Spotkania Kultur, Warsztaty Kultury), wysłuchać kilku koncertów organizowanych w ramach Jarmarku oraz przyjrzeć się organizacji Festiwalu.