W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wręczenie nagród dla uczestników konkursu “Przeszłość i teraźniejszość - w poszukiwaniu wspólnych wartości”

Wręczenie nagród dla uczestników konkursu “Przeszłość i teraźniejszość - w poszukiwaniu wspólnych wartości”
01.02.202409:20

W dniu 25 stycznia w Ratuszu odbyło się wręczenie nagród i pamiątkowych dyplomów dla laureatów oraz uczestników konkursu “Przeszłość i teraźniejszość - w poszukiwaniu wspólnych wartości” organizowanego przez Miasto Lublin i Stowarzyszenie Wspierania Partnerstwa Münster-Lublin.

Wśród licznych prac konkursowych jury przyznało III miejsce trójce uczennic z Münster - Milenie Janz, Paulinie Rottkemper i Lilianie Fafara (Anette Gymnasium, Mariengymnasium, Gesamtschule Münster Mitte) - za multimedialną gazetkę szkolną „Unia Lubelska - przykład jedności” (opiekun Renata Kaczmarek).

Komisja konkursowa wyróżniła także prace dwóch uczniów z Münster - Miłosza Moczulskiego, Leona Woelke (Erich Klausenerschule, Friedensschule (Münster)) - za  film „Wolontariat w Lublinie”, pod opieką Renaty Kaczmarek.

Niemiecka młodzież spędziła w Polsce 4 dni i obok zwiedzania Lublina udała się do Zamościa -  miasta UNESCO.
 

Wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunce dziękujemy za zaangażowanie!