W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamówienia publiczne w Kiszyniowie (Mołdawia)

Zamówienia publiczne w Kiszyniowie (Mołdawia)
02.08.202207:58

W dniu 29 lipca Urząd Miasta Kiszyniów na swojej stronie opublikował przetarg na zaprojektowanie Centrum Zarządzania Ruchem w stolicy Mołdawii. Przetarg realizowany jest w ramach międzynarodowego projektu pn. „MOVE IT like Lublin - a Chisinau public transport sustainable development initiative” (Działaj jak Lublin - inicjatywa na rzecz zrównoważonego rozwoju transportu publicznego w Kiszyniowie).

Dokumentacja z postępowania.

Celem projektu jest reforma systemu zarządzania transportem publicznym w Kiszyniowie, w tym poprawa dialogu politycznego między urzędami centralnymi a władzą lokalną, wzmocnienie kompetencji samorządu w zarządzaniu podległymi jednostkami zgodnie ze standardami Unii Europejskiej, zwiększenie przejrzystości transportu publicznego poprzez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych i technologicznych oraz wzrost kompetencji kadry sektora transportu publicznego w Kiszyniowie.