W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zaproszenie do wirtualnego biegu w Delmenhorst

Zaproszenie do wirtualnego biegu w Delmenhorst
18.06.202013:48

W Delmenhorst (Niemcy) odbywa się coroczny 24-godzinny bieg przez park w pobliżu centrum miasta.

„Burginsellauf” (bieg na wyspie zamkowej) jest ogromnym wydarzeniem, z udziałem zarówno indywidualnych biegaczy, jak i drużyn. Z powodu epidemii koronawirusa bieg w tradycyjnej postaci w tym roku nie odbędzie się. Dlatego organizatorzy z klubu Laufclub 93 Delmenhorst wymyślili „wirtualny bieg”. Oznacza to, że ludzie z całego świata mogą wziąć w nim udział przy minimalnym wysiłku (oczywiście poza biegiem). Delmenhorst zaprasza mieszkańców miast partnerskich aby włączyły się do tej inicjatywy.

Jak to działa: Uczestnicy biegają w dowolnym czasie w terminie pomiędzy godz. 12:00 w sobotę 20 czerwca, a godz.23:59 w niedzielę 28 czerwca, w wybranym przez siebie przedziale czasowym (do 3, 6, 12 lub 24 godzin). Celem jest osiągnięcie maksymalnej odległości w tym przedziale czasowym. Uczestnicy dokumentują czas i dystans i zgłaszają go online. Organizatorzy gromadzą i publikują wyniki. Zawody są przeznaczone zarówno dla indywidualnych biegaczy, jak i drużyn. Certyfikaty można pobrać, dodatkowo można zamówić medale. Ponadto uczestnicy mogą wysyłać zdjęcia swoich tras celem publikacji w mediach społecznościowych. Opłata rejestracyjna wynosi 4 euro za osobę. Po rejestracji uczestnicy otrzymają pocztą spersonalizowany numer startowy. Szczegółowe informacje i rejestracja w Internecie: https://portal.run-timing.de/442/registration (w języku niemieckim).

W przypadku dodatkowych pytań można korespondować z organizatorem biegu w jęz. angielskim. Więcej informacji na stronie organizatora.

Dodatkowymi informacjami w jęz. polskim służy Centrum Współpracy Międzynarodowej Urzędu Miasta Lublin, tel. (81) 466 66 30, email: mgalus@lublin.eu

Zapraszamy wszystkich lubiących aktywnie spędzać czas mieszkańców Lublina do zabawy!