W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Zaproszenie na kurs języka polskiego i kultury polskiej

30.07.201910:56

Fundacja Instytut na rzecz Państwa Prawa od września zaprasza na zajęcia języka polskiego i kultury polskiej. Kurs jest przeznaczony dla osób posiadających polskie pochodzenie, repatriantów jak również osób zainteresowanych uzyskaniem Karty Polaka.

Kurs przeznaczony jest dla osób posiadających polskie pochodzenie, repatriantów jak również osób zainteresowanych uzyskaniem Karty Polaka. W ramach kursu przywidujemy przeprowadzenie 15 lekcji języka polskiego (pisanie, mówienie, praca z podręcznikiem, etc.) oraz 6 spotkań pod tytułem „Polska Niepodległa 1918-2018: fakty z historii i kultury”.

Planowany okres realizacji: wrzesień – grudzień 2019 r. Zajęcia będą miały formę cotygodniowych spotkań odbywających się 1-2 razy tygodniowo w Bibliotece Migracyjnej Instytutu na rzecz Państwa Prawa (poniedziałek i/lub czwartek w godzinach 17.00-18.30). W chwili zebrania się odpowiedniej liczby osób zaprosimy zainteresowanych do naszego biura w celu przystąpienia do testu wstępnego i weryfikacji poziomu znajomości języka. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie informacji kontaktowych na adres: POLSKA@panstwoprawa.org.

Więcej informacji na stronie: https://panstwoprawa.org/ oraz pod numerem +48 81 743 68 00.