W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Zaproszenie na warsztaty europejskie 2020 dla młodzieży z Lublina i regionu

11.02.202011:25

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach europejskich realizowanych przez Centrum Dokumentacji Europejskiej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej wraz z Wydziałem Politologii i Dziennikarstwa UMCS w Lublinie w ścisłej współpracy z Przedstawicielstwem Regionalnym Komisji Europejskiej we Wrocławiu. Celem projektu jest zachęcenie młodych Polaków, uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów, do pogłębienia wiedzy z zakresu integracji europejskiej oraz rozumienia znaczenia nowych Wytycznych Politycznych Komisji Europejskiej na kadencję 2019-2024. Realizacja warsztatów europejskich odbędzie się na w pięciu miastach województwa lubelskiego: Lublinie, Zamościu, Świdniku, Chełmie oraz Puławach.

Koordynatorem projektu jest dr hab. Katarzyna Stachurska-Szczesiak, adiunkt w Katedrze Stosunków Międzynarodowych, kierownik CDE UMCS, ekspert Team Europe. Inicjatywa ma charakter zbiorowego projektu, w którym uczestniczą pracownicy naukowi Wydziału Politologii i Dziennikarstwa UMCS.

W załączniku zaproszenie dla młodzieży oraz opis programu warsztatów.

 

Pliki do pobrania

Zaproszenie na warsztaty europejskie 2020 w Lublinie.pdf
Zaproszenie na warsztaty europejskie 2020 w Lublinie
ogólny scenariusz warsztatów europejskich w województwie lubelskim.pdf
Ogólny scenariusz warsztatów europejskich w województwie lubelskim