W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zaproszenie na wspólną kolację w dniu 11 listopada!

Zaproszenie na wspólną kolację w dniu 11 listopada!
29.10.201914:47

11 listopada, w dzień Święta Niepodległości, Stowarzyszenie Homo Faber przy współpracy z Galerią Labirynt, zapraszają na świąteczną kolację Polaków/Polki i cudzoziemców/cudzoziemki, tych, którzy żyją tu od zawsze i tych, którzy dopiero od niedawna. Stół to dobre miejsce, aby wzajemnie się poznać i budować więzi sąsiedzkie. Zróbmy to inaczej! Zapraszamy do stołu! Serwujemy wegańskie pierogi i barszcz czerwony. Przygotowujemy stół na 60 osób.

Można wziąć udział w kolacji na dwa sposoby: jako zapraszający lub zaproszony. W związku z charakterem święta zachęcamy Polaków i Polki, abyście to wy byli osobami zapraszającymi do stołu nowych mieszkańców. Was, nowi mieszkańcy zapraszamy do udziału i przyjęcia zaproszenia.

Formularz: ZAPRASZAM NA KOLACJĘ
Formularz: JESTEM CUDZOZIEMCEM/KĄ, PRZYJMUJĘ ZAPROSZENIE (I AM A FOREIGNER, ACCEPT THE INVITATION)

Zgłoszenia przyjmujemy do 7.11. lub do zapełnienia miejsc przy stole.