W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Młodzieżowa Rada Miasta Lublin nagradza osoby zasłużone dla dzieci i młodzieży Lublina

Młodzieżowa Rada Miasta Lublin nagradza osoby zasłużone dla dzieci i młodzieży Lublina
02.04.202409:40

Do końca kwietnia można zgłaszać kandydatów do Nagrody Młodzieżowej Rady Miasta Lublin. Przyznanie Nagrody ma na celu wskazanie i uhonorowanie osób zaangażowanych w życie duchowe, kulturalne, naukowe i społeczne miasta Lublina, które w swoich działaniach służą dobru dzieci i młodzieży.

Od 18 lat Młodzieżowa Rada Miasta Lublin przyznaje nagrodę dla osób zaangażowanych w różnych obszarach życia kulturalnego, naukowego, społecznego i rodzinnego, podejmujących inicjatywy i działania służące dzieciom i młodzieży Lublina, a także promujących swoją postawą takie uniwersalne wartości jak prawda, piękno i dobro, głęboko zakorzenione w naszej kulturze.

Kandydatów do Nagrody mogą zgłaszać wszyscy lubelscy uczniowie i studenci - osoby do 26 roku życia włącznie.

Nagroda przyznawana jest za działalność prowadzoną w roku poprzedzającym przyznanie nagrody lub za całokształt działalności.w dwóch kategoriach:
1. osobom do 26 roku życia włącznie,
2. osobom od 27 życia.

Wszelkie informacje, zasady składania kandydatur - w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy można znaleźć pod tym linkiem
[🔽] : https://lublin.eu/mieszkancy/dzieci-i-mlodziez/mlodziezowa-rada-miasta-lublin/nagroda-mlodziezowej-rady-miasta-lublin/#id_1

Formularz zgłoszeniowy wraz z załącznikami należy złożyć w kancelarii Wydziału Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Lublin najpóźniej do 30 kwietnia br.