W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
SUper Granty

Informacje ogólne o konkursie grantowym dla Samorządów Uczniowskich "SUper Granty"

Miasto Lublin inauguruje wdrożenie nowego konkursu grantowego dla Samorządów Uczniowskich „SUper Granty”.

Głównym celem konkursu grantowego „SUper Granty” jest rozwój i aktywizacja samorządności uczniowskiej. Wsparcie finansowe otrzymają oddolne inicjatywy uczniowskie, skierowane do społeczności szkolnej i lokalnej. Mile widziane są inicjatywy międzyszkolne oraz uwzględniające współpracę z Młodzieżową Radą Miasta Lublin. Premiowane będą również projekty wpisujące się w ideę Europejskiej Stolicy Kultury 2029, a także nawiązujące do jubileuszu 20-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

Granty przyczynią się do szerszego włączania Samorządów Uczniowskich do współdecydowania o życiu szkoły oraz rozwoju partycypacji uczniowskiej. 25 samorządów uczniowskich lubelskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych może uzyskać granty finansowe w wysokości do 7 500 złotych. Zakres działań zależy tylko od wyobraźni i zaangażowania członków Samorządu Uczniowskiego.

Realizacją konkursu grantowego dla samorządów uczniowskich wpisujemy się w realizację kierunków Polityki Młodzieżowej Miasta Lublin.

Formularz zgłoszeniowy, regulamin konkursu oraz wszelkie informacje o konkursie grantowym można znaleźć poniżej.

Zapraszamy do udziału w konkursie.