W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Ostatnia sesja Młodzieżowej Rady Miasta XVI kadencji

Ostatnia sesja Młodzieżowej Rady Miasta XVI kadencji
24.10.202214:17

Na ostatniej sesji Młodzieżowej Rady Miasta Lublin XVI kadencji - która odbyła się 19 października 2022 r. w lubelskim Ratuszu, Pani Beata Stepaniuk-Kuźmierzak - Zastępca Prezydenta Ds. Kultury, Sportu i Partycypacji, wraz z Paniami Ewą Dumkiewicz-Sprawką – Dyrektorem Wydziału Oświaty i Wychowania i Iwoną Nowakowską – Zastępcą Dyrektora Wydziału Oświaty i Wychowania, podziękowały dotychczasowym radnym za zaangażowanie i podejmowane działania na rzecz młodych.

Radni otrzymali podziękowanie, z życzeniami kolejnych sukcesów w następnych latach i wytrwałości w podejmowaniu innych wyzwań na rzecz młodzieży.

Dodatkowo, podczas sesji radni podjęli ostatnią uchwałę w tej kadencji deklarując chęć współpracy z Polską Radą Organizacji Młodzieżowych. W związku z czym przedstawiciele obu zainteresowanych stron w najbliższym czasie podpiszą List Intencyjny o współpracy w zakresie m.in. wspólnego inicjowania działań przy realizacji programu Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023, wspólnej organizacji przedsięwzięć, wzajemnej promocji wydarzeń oraz wzajemnego angażowania się w realizowane i planowane projekty.