W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wyniki wyborów do Młodzieżowej Rady Miasta Lublin

Wyniki wyborów do Młodzieżowej Rady Miasta Lublin
10.11.202117:51

Znamy już wyniki wyborów do Młodzieżowej Rady Miasta Lublin.

W dniu dzisiejszym w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Lublin ukazało się Zarządzenie Prezydenta Miasta Lublin w sprawie wyników wyborów do Młodzieżowej Rady Miasta Lublin, w którym na podstawie protokołów otrzymanych od komisji wyborczych po przeprowadzonym w dniu 25 października głosowaniu, Prezydent Miasta Lublin ustalił zbiorczy wynik wyborów (załącznik nr 1 Zarządzenia Prezydenta Miasta Lublin) oraz skład Młodzieżowej Rady Miasta Lublin XVI kadencji (załącznik nr 2 Zarządzenia Prezydenta Miasta Lublin). 

Podczas pierwszej sesji Młodzieżowej Rady Miasta Lublin zwołanej przez Przewodniczącego Rady Miasta Lublin 17 reprezentantek i 16 reprezentantów lubelskich środowisk szkolnych, by móc sprawować mandat Radnej / Radnego, złoży uroczyste ślubowanie o treści: „Ślubuję jako radny Młodzieżowej Rady Miasta Lublin pracować dla dobra i pomyślności młodzieży i miasta Lublina, działać zawsze zgodnie z prawem, godnie i rzetelnie reprezentować swoich wyborców, troszczyć się o ich sprawy oraz nie szczędzić sił dla wykonywania zadań Rady”. Młodzi lublinianie tworzący Młodzieżową Radę Miasta Lublin w tajnym głosowaniu powołają na okres XVI kadencji Prezydium Rady.