W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zmiany w regulaminie Lubelskiej Ligi Samorządowej po spotkaniu informacyjnym.

Zmiany w regulaminie Lubelskiej Ligi Samorządowej po spotkaniu informacyjnym.
10.12.201914:54

2 grudnia 2019 r. odbyło się spotkanie informacyjne Lubelskiej Ligi Samorządowej, na którym omawialiśmy zasady rozgrywek oraz warunki naboru i zgłaszania akcji. Oprócz wyjaśnień i odpowiedzi na pytania związanych z organizacją Ligi zostały uzgodnione następujące zmiany w regulaminie:

  1. demokratyczny wybór Samorządu Uczniowskiego nie będzie w tej edycji warunkiem zakwalifikowania zgłoszenia Zespołu – nie trzeba załączać protokołu i regulaminu wyborów,
  2. szkoły które przeprowadziły i udokumentowały demokratyczne wybory do Samorządu otrzymają 30 punktów ekstra,
  3. za udokumentowanie demokratycznego wyboru opiekuna Samorządu Zespół również otrzyma 15 punktów ekstra,
  4. wyjątkowo w tej edycji do rankingu można zgłaszać wydarzenia, które odbyły się przed rozpoczęciem rozgrywek, czyli działania realizowane od września do końca listopada 2019 r.
  5. akcje zrealizowane przed rozpoczęciem rozgrywek można zgłaszać do 20 grudnia 2019.
  6. akcje realizowane w grudniu należy zgłaszać zgodnie z regulaminem.

Ponadto w tej edycji nie będzie prowadzony ranking ocen akcji przez Przewodniczących Samorządów Uczniowskich, ze względu na późny start rozgrywek i przesunięcia w terminu przesyłania zgłoszeń Zespołów.