W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Działania Fundacji Nieprzetartego Szlaku

Działania Fundacji Nieprzetartego Szlaku
15.07.202014:17

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o działalności Fundacji Nieprzetartego Szlaku:

Warsztaty dla Instruktorów grup osób z niepełnosprawnością.

Wszystkie informacje oraz formularz zgłoszeniowy w wydarzeniu na facebooku.

Warsztaty są szczególnie cenne w tym momencie ze względu na moduł dotyczący pracy z grupami on-line. Na facebookowym profilu Fundacji regularnie publikowane są posty na ten temat.

 

Hot16Challenge2, które jest zrealizowane razem z Uczestnikami Środowiskowego Domu Samopomocy opracowane jest i nagrane od momentu otwarcia Ośrodka. Nominowana została Fundacja Alpha i wyzwanie zostało podjęte! Do tej pory zarejestrowano 5224 wyświetleń, 80 polubień i 17 udostępnień.

Post na temat wydarzenia znajduje sie tutaj. Tutaj zaś zamieszczony został ten sam filmik w serwisie youtube.

 

Również na faceboku, ale i na youtube co poniedziałek Fundacja publikuje spektakle teatralne prezentowane w ramach Międzynarodowych Spotkań Nieprzetartego Szlaku. Akcja nazywa się "Teatralne poniedziałki". Prezentowane spektakle można znalleźć tutaj.  Playlista będzie sukcesywnie uzupełniana.

Na facebookowym profilu Fundacji podczas pandemii 24-27 kwietnia Fundacja zorganizowała pierwszy wirtualny festiwal Spotkania Artystów Nieprzetartego Szlaku "Przemiany" co spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem i przysporzyło sporo nowych fanów na facebooku. Zmobilizowało również środowisko Instruktorów i Wolontariuszy do działań on-line. W ramach festiwalu zaprezentowano spektakl teatralne, wystawę Prac plastycznych "Przemiany" oraz wystawę laureatów konkursu Teatr w Obiektywie 2019. Branżowy portal "Nasza sprawy" napisał o tym dość szeroki artykuł.

Odbyła się także akcja promocyjna pod hasłem PodarujRadośćŻycia, która zaowocowała filmem promującym działania Nieprzetartego Szlaku oraz działań Arteterapeutycznych.