W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Piknik integracyjny pt. "Czym skorupka za młodu..."

Piknik integracyjny pt. "Czym skorupka za młodu..."
19.08.202210:24

Stowarzyszenie IUVO zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym na piknik integracyjny pt. "Czym skorupka za młodu..." - Kształtowanie pozytywnych postaw wobec osób z niepełnosprawnością u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, który odbędzie się 3 września 2022 roku (sobota) w godzinach: 9.00-15.00.

Piknik będzie miał charakter warsztatów plastycznych. W spotkaniu wezmą udział osoby z niepełnosprawnościami, które podzielą się swoim talentem, wiedzą i umiejętnościami twórczo-artystycznymi.

Zapraszamy na warsztaty do naszych stołów. Wykorzystamy kamienie, papier, patyki oraz inne niepozorne przedmioty by stworzyć coś wyjątkowego.

UWAGA KONKURS!

Warsztaty bezpłatne!

W godzinach 11-13 zapraszamy 10 chętnych dzieci (wiek przedszkole i wczesna szkoła) do udziału w konkursie na najciekawszą pracę z papieru. Około godz. 14 - rozstrzygnięcie konkursu. Przewidziane nagrody oraz upominki.

Będzie z nami Pani psycholog, która chętnie odpowie na Wasze pytania związane z niepełnosprawnościami.

Miejsce:
okolice placu przy ul. Kameralnej, osiedle Karłowicza, w czasie festynu osiedlowego

Stowarzyszenie IUVO
ul. Górska 7/12
20-863 Lublin, Czechów
Pracownia Rękodzieła u Małgosi, tel. 501069299

Zadanie realizowane dzięki dofinansowaniu przez Gminę Lublin-Miasta na prawach powiatu