W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Prezydent Miasta Lublin ogłasza XIII edycję konkursu promującego aktywność osób z niepełnosprawnością

19.07.201808:17

 

Prezydent Miasta Lublin ogłasza XIII edycję Konkursu o Medal Prezydenta Miasta Lublin dla osób oraz instytucji /organizacji wyróżniających się osiągnięciami lub realizowanymi przedsięwzięciami na rzecz aktywizacji i integracji osób niepełnosprawnych na terenie miasta Lublin.
 

Konkurs jest rozstrzygany w trzech kategoriach:

  • kategoria I – wybitne osiągnięcia zawodowe, twórcze, sportowe osób niepełnosprawnych;
  • kategoria II – realizacja przez osoby fizyczne przedsięwzięć na rzecz aktywizacji i integracji niepełnosprawnych mieszkańców Lublina;
  • kategoria III – zaangażowanie instytucji/organizacji w działalność na rzecz aktywizacji społecznej i zawodowej oraz integracji osób niepełnosprawnych.

Zgłoszenia należy przesyłać pocztą do Biura ds. Osób Niepełnosprawnych, ul. Diamentowa 2, 20-447 Lublin lub dostarczyć osobiście do siedziby Biura (sekretariat, pok. 106, w godz. 7:30-15:30) w terminie do dnia 17 sierpnia 2018 roku.

O zachowaniu terminu, o którym mowa wyżej, decyduje data wpływu do Biura do spraw Osób Niepełnosprawnych Urzędu Miasta Lublin lub data stempla pocztowego.

Jednocześnie prosimy o dostarczanie zgłoszeń kandydatur w Konkursie wraz z dołaczoną i podpisaną przez osobę zgłoszoną klauzulą informacyjną na temat uprawnień wynikających z przepisów dotyczących ochrony danych osobowych w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Konkurs o Medal Prezydenta Miasta Lublin” z równoczesnym podaniem na kopercie danych osobowych nadawcy zgłoszenia.