W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Programy realizowane przez Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Programy realizowane przez Miejski Urząd Pracy w Lublinie
03.03.202015:29

Miejski Urząd Pracy w Lublinie informuje o tym, że posiada środki finansowe na organizację:

- szkoleń dla osób bezrobotnych do 30 roku życia w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających w mieście Lublin (V)”, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój. Zachęcamy osoby młode do podwyższania lub dostosowywania kompetencji i kwalifikacji do obecnego rynku pracy. Za czas odbywania szkolenia przysługuje stypendium;

- staży w ramach projektu „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych w wieku 30 lat i więcej zarejestrowanych w Miejskim Urzędzie Pracy w Lublinie (VI)”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014–2020. Forma ta umożliwi osobie bezrobotnej nabycie praktycznych umiejętności zawodowych na określonym przez pracodawcę  stanowisku pracy i pozwoli na uzyskanie stypendium stażowego.

W obu projektach uczestniczyć mogą osoby bezrobotne posiadające stopień niepełnosprawności.

Informacji i stosownych wniosków należy szukać na stronie internetowej www.muplublin.praca.gov.pl w zakładce dokumenty do pobrania i w Miejskim Urzędzie Pracy w Lublinie, ul. Niecała 14, tel. 81 466 52 52, mail: praca@mup.lublin.pl.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Urzędu Pracy w Lublinie.

Pliki do pobrania