W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Targi Aktywności Osób Niepełnosprawnych po raz czwarty (1 grudnia)

Targi Aktywności Osób Niepełnosprawnych po raz czwarty (1 grudnia)
22.11.201613:01

Zapraszamy do udziału w IV edycji Lubelskich Targów Aktywności Osób Niepełnosprawnych, które odbędą się w najbliższy czwartek (1 grudnia) na terenie Targów Lublin S.A. przy ul. Dworcowej 11.

Prezydent Miasta Lublin przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie w Lublinie, Stowarzyszeniem na Rzecz Osób Potrzebujących Wsparcia "IUVO", Polską Fundacją Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego "OIC Poland" z siedzibą w Lublinie oraz Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych serdecznie zaprasza do udziału w IV edycji Lubelskich Targów Aktywności Osób Niepełnosprawnych.

Inicjatywa ma na celu promowanie aktywności społecznej osób niepełnosprawnych, zwiększenie świadomości na temat praw, potrzeb i możliwości tej grupy społecznej, a także przełamywanie stereotypowego wizerunku osób niepełnosprawnych jako zależnych oraz biernych zawodowo.
Targom towarzyszyć będą konferencje merytoryczne, których temat przewodni brzmi „Rola sztuk plastycznych w życiu osób niepełnosprawnych".

Jak co roku odbędzie się także kampania informacyjna dla pracodawców i osób niepełnosprawnych „Zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami".
Równolegle z warsztatami przewidziana część wystawiennicza połączona z kiermaszem prac osób niepełnosprawnych - doskonała okazja do nabycia upominków. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami ponad 60 Wystawców (w tym: placówek terapeutycznych, placówek oświatowych, organizacji pozarządowych, instytucji rynku pracy i szkoleń, pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne).

Pliki do pobrania